+905073811372
Kategoriler
Motosiklet Ekipmanları
Para Birimi Seçimi
  • Motosiklet Lastik Taban Yenileme ve Kayma Önleyici Sıvı
  • Motosiklet Lastik Taban Yenileme ve Kayma Önleyici Sıvı
Motosiklet Lastik Taban Yenileme ve Kayma Önleyici Sıvı
Ürün Kodu : MWMextend
Marka :  MultiWAX
99.00 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün

Motosiklet Lastik Taban Yenileme ve Kayma Önleyici Sıvı

Gerek şehir içi yollarda gerek uzun sürüşlerde eğer lastikleriniz biraz eskiyse yol tutuş sorunları, virajda zorlanma ve stress karşılaşılan genel sorunlardır.

Lastikler, kimyaları gereği hem kullanım hemde raf ömürlerine sahiptir. Raf ömrü geçmiş bir lastik sertleşmiş ve kayma eğilimindedir. Pürüzsüz ve fabrikasyon kimyasalların halen lastik üzerinde olması sesebi ile yeni taktığınız bir lastik de 250 ile 350 km tamamlanana kadar kayma eğilimindedir. Bunu önlemek için de ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Lastikler hakkında detaylı bilgilere sahip değilseniz her an problemle karşılaşmanız da mümkündür. Güce bağlı kontrollü ve kontrolsüz kaymalar, birde lastiğe bağlı kontrolsüz kaymalar vardır ki en tehlikelisi lastiğe bağlı sorunlardır.

Bridgestone, Michelin, Dunlop, Continental ve diğerleri aslında düzgün bir şekilde bakımı yapılmış bir lastik seti için hizmet ömrü olarak 10 yıl veriyor.( Kullanıma bağlı ) Ancak bahsedilen düzgün bakım su ve deterjan değil, çeşitli kimyasal ürünlerin kullanımıyla mümkündür.

Asfalt üzerinde bulunan her türden kir, yağ ve atıklar lastiklerinize sıvaşarak normal yıkama ile çıkartılamaz bir hal alır, çünkü lastik yapısındaki gözeneklere hapsolur. Baktığınızda lastiklerinizin simsiyah ve temiz olduğunu görürsünüz ama gerçekte öyle değildir. Bunun için lastiklerde oluşan sertleşmiş ve lastiğin asfalt ile arasında kalan katmanın alınması (ERİTİLMESİ) ve canlı katmana ulaşılması gerekir. Bu canlı katman lastiklerinizin yumuşak ve yolu en iyi tutacak olan katmanıdır. Lastikleriniz İster eski, ister dün takılmış olsun, geliştirdiğimiz ürün sayesinde lastiğin yol tutuş / kavrama, viraj performansı, kısa fren mesafesi ıslak ve kuru asfaltta test edildi ve deneylerle kanıtlandı.

Ürün, lastiklerin sertleşmesine bağlı kılcal çatlamaların önüne geçer, mikro çatlakları tekrar bağlamaya kaynaştırmaya yardımcı olur, Ürün içeriğinde yapışkan madde bulunmaz. Lastiklerinizde leke, iz bırakmaz. Lastiklerin yağışlı havalarda yol tutma ve fren mesafesinin kısaltılması konusunda üstün performans gösterir. Uzun tur sürüşlerinde karşılaştığınız sıcak ve soğuk asfalt türlerinde en iyi tutunmayı sağlar. Şehir içi düzleşmiş asfaltta üstün performans sergiler.

Ürün, çok çeşitli kimyasalların bileşimi ile laboratuvar ortamında yaratılmış profesyonel sürücüler tarafından denenmiştir. Ürün yarış pistlerinde yarışçılara kalkışta sıkı tutunma, dar virajlarda iyi kavrama, ve frenlemede mükemmel destek olmaktadır.

Racing, Enduro, Scooter, tüm motosiklet lastiklerine uyumludur.  Özetle " HAYAT KURTARIR "

Otomobil lastik tabanlarında da kullanılabilir.


Ürünün Kullanım:

MultiWAX Lastik Yenileyici konsantre ve plastik ambalajda satılmaktadır. Ürünü eskimiş lastiklerde 1 (bir) kez,  yeni lastiklerde 2 (iki) defalık kullanıma yeterlidir.

Ürünü kullanmadan önce, plastik eldiven, maske ve gözlük kullanılması önerilir.

1: Lastiklerinizi normal yıkama yaparak toz, çamur vs den temizleyin.

2: Lastiklerin kuru olduğundan emin olun.

3: Sıvının yarısını bir kaba boşaltın.

4: Sıvıyı lastiğe fırçayla sürerek uygulayın.( Diğer aksamlara sıçramamasına özen gösterin )

5: Sıvının lastik üzerinde çalışması için 3-5 dakika bekleyin ve ikinci kez aynı şekilde uygulayın.

6: Uygulama bittikten sonra lastiklerin kurumasını bekleyin ve kullanmaya başlayın.

NOT: ÜRÜNÜ DİLEDİĞİNİZ SIKLIKTA KULLANABİLİRSİNİZ! Lastiğe zarar vermez, her kullanımda performası artar.


UYARILAR:

Motosikletinizin herhangi bir plastik aksamına, koltuklarına, boyalı ve vernikli alanlara değmemesine özen gösterin. Boyada hasara, plastiklerde renk bozulmasına sebep olabilir.

Kullanıma başlamadan önce, plastik eldiven, maske, ve gözlük kullanımı önermekteyiz. ( Allerjik reaksiyona sebep olabilir )

Sıvı kimyasal bileşenlerden oluşmakta ve insan sağlığına zararlıdır. Kesinlikle içilmez!   Kokusunu ve buharını teneffüs etmeyiniz.!  Uygulamayı açık havada veya iyi havalandırılan garajlarda yapın! Alev alabilir, ateşe dökmeyin aşırı sıcağa maruz bırakmayın.!  Çocuklardan uzak tutun ve erişemeyecekleri yerde saklayın.!  Depolama için kuru, havalandırması iyi ve serin yerlerde saklayın.!

Ürünümüzün Satışını yapmaktaysanız müşterilerinize mutlaka kullanımını anlatın ve güvenlik uyarılarını hatırlatın.!


Soru ve önerileriniz için bize mail yoluyla veya whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.


İyi Sürüşler Dileriz.


BENZER ÜRÜNLER
Yeni Ürün
  
  
MultiWAX Motosiklet Deri ve Vinleks bakım kremi
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.