+905073811372
Kategoriler
Motosiklet Ekipmanları
Para Birimi Seçimi
  • MultiWAX Motosiklet Deri ve Vinleks bakım kremi
MultiWAX Motosiklet Deri ve Vinleks bakım kremi
Ürün Kodu : MWMTC
Marka :  MultiWAX
95.00 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün

MultiWAX™ Heavy Duty Motosiklet Deri, Vinleks, Ceket, Tulum, Koltuk, Yelek bakım waxı

Ekstra su geçirmezlik ve toz itici özelliği ile yepyeni bir ürün.


Deri Bakımında Uzmanlık.  , Japon kalite anlayışını deri bakımına da taşır. Deri ürünlerinizin uzun ömürlü olmasını sağlamak için özel olarak formüle edilmiş Japon formülü deri bakım ürünleri sunarız. %100 Japon formülasyonuyla ve hammaddeleri ile, deriye canlılık, yumuşaklık ve koruma sağlarız. Böylece, deri ürünleriniz stilinizi tamamlar ve uzun süre dayanır, ve yeni kalır.

Doğayla Bağlantı.  MultiWAX™ olarak, çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik konularında Japon değerlerini ve kültürünü benimseriz. Ürünlerimizin üretim sürecinde çevreye saygılı yöntemler kullanırız ve atık miktarını azaltmak için doğa dostu geridönüşümlü ambalajlar kullanırız.MultiWAX™ Leather Salve Tamamen doğal bileşenler ile formüle edilmiş bakım, temizleme, yumşatma, güçlendirme sağlarken mükemmel su itme sağlayan, deri bakım waxıdır.
En iddialı ve müşteri memnuniyet garantili "
MultiWAX™ Leather Salve" ürünümüz, deri ürünlerinizin uzun yıllar boyu mükemmel poerformansta kalarak kullanımını garanti eder.

Kullanımı:
Sünger veya bez ile deri malzeme üzerine sürülerek uygulanmalıdır, uygulama sonrasında 5 dakika kadar malzemeye nüfus etmesi için beklenmesi önerilir.

Ürün fazlası yine bir bez yardımı ile silinebilir.

Depolanacak deri ve türevi ürünlerde kullanımı önemle tavsiye edilir.

MultiWAX™ Deri waxını sıklıkla kullanabilirsiniz. Motosiklet, otomobil koltuklarında 2 ayda bir kullanılması koltuklarda yıpranmayı, çatlamayı, kırışmayı önleyecektir.

Genel testler sonucu insan teninde allerjik reaksiyona ratlanmamış olmakla birlikte, Kronik Allerjik rahatsızlığı veya hassasiyeti veya cilt hastalıkları olan kişilerde naylon eldiven kullanılması önerilir.

MultiWAX™ Deri waxı kullanılan, deri ürünlerin dayanıklılığı ve ömürlerinin uzadığı laboratuvar testleri sonucu kanıtlanmıştır.

Tüm MultiWAX™ ürünlerimiz  JAPON ürün kalite prensiplerine ve kriterlerine uygun üretilmekte olup dış hava koşullarına daha çok maruz kalan motosiklet koltukları, eldivenler, plastik aksamlar, deri sürüş kıyafetleri ve aklınıza gelen tüm deri ve vinlex ürünlerde kullanıma uygundur.


Ürün ambalajı, Aluminyum olup 60mm X 25mm ölçülerinde ve 1.7 oz / 50 Gramdır.

Tüm MultiWAX™ ürün formülleri patentlidir.

Uygulama:
Bir sünger veya bez yardımı ile deri vb, ürünlere sürerek 5 dakika kadar nüfus etmesi beklenir.
Parlatma için istenirse kuru bez ile silinir.
Hepsi bu kadar, Yüzey artık daha yumşak, uzun ömürlü, su geçirmez, yumşak, esnek, nefes alabilir ve toz tutmazdır..


BENZER ÜRÜNLER
Yeni Ürün
  
  
Motosiklet Lastik Taban Yenileme ve Kayma Önleyici Sıvı
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.